REFERENCE

S Tomášem se nám moc dobře spolupracovalo. Strávil s námi celý svatební den a vytvořil nám krásné fotografie. Byl ochotný zůstat do setmění a udělat nám i noční fotky, které jsou jedinečné. Ještě jednou děkujeme za krásně zachycené vzpomínky!

Petra & Adam
Novomanželé

S panem Vlasatým výborná spolupráce, profesionální přístup. Velmi dobré nápady během focení, aby byly zachyceny ty nejlepší momenty. Fotky v krátkém čase. Určitě nebyla poslední spolupráce. Můžeme vřele doporučit.

Michal a jeho rodina.

Naše první zkušenost s focením a moc jsme si to užili! Tom nám pořídil krásné fotky, doporučujeme a děkujeme.

Petra & Honza

S Tomem se mi hrozně dobře spolupracovalo. K focení přistupoval profesionálně. Přišel se spoustou skvělých nápadů a dokázal zachytit ty nejlepší momenty. Je zároveň otevřen i nápadům, se kterými přijdete vy. Focení s ním mě bavilo a fotky nemohly dopadnout lépe. Tomáše mohu jako fotograva moc doporučit.

Natálie
Modelka

Fotografa Tomáše Vlasatého mohu jen doporučit. Byl velmi ochotný a focení s ním jsem si moc užila. Je jediný, kdo mě dokáže vyfotit tak, aby mi to slušelo.

Barča
Modelka

Vřele doporučuji.....jeden z nejšikovnějších fotografů co znám.

Lenka
Nevěsta

Dobrý den, chci Vám poděkovat za velmi pěkný a originální přístup k dětem při akci naší mateřské školy. A to jak při moderování programu, tak při fotografování.Fotky jsou povedené a přesně zachycují radostnou atmosféru. Děkuji za rychlé zpracování a pokud mohu, budu se na Vás obracet častěji.Děkuji a zdravím.

Bc.Kateřina Slovanová
Ředitelka mateřské školy Hornická 347,41705 Osek

S Tomem jsme měli možnost se potkat na několika akcích (jsme hudební skupina) a vždy nám poslal nějaké fotečky. Byly dokonalé, proto jsme si Toma objednali na akci, kde nás fotil za celkem specifických světelných podmínek - tma, laser, neviditelná mlha a světelné efekty. S těmito podmínkami velká řada „profesionálních“ fotografů bojuje a snaží se nám určovat, jakým způsobem máme svítit, aby se jim fotky vydařily. Tom s tím neměl sebemenší problém, naopak těchto podmínek využil a dokázal tak vytvořit fotografie s neuvěřitelnou atmosférou. V tak mladém věku umí opravdu dokonalé fotky, rozhodně doporučujeme.

Matoušovi
Hudební skupina MANE